UYGULAMA MERKEZLERİMİZ »

BİSİKLET

BİSİKLET

Bisiklete binme sırasında, sürekli ön ayakları bastırıp, topuğun yükseltilmesi gerçekleşir. Bu tekrarlayan hareket esnasında, vücudun ağırlığıyla parmak alt kemikleri aşırı basınçla karşılaşır. Ayağın dibinde en çok çıkıntı yapan kemiklerin desteklenmesi bisiklet sürüşü sırasında son derece önemlidir.

Sidas Custom Bisiklet tabanlıkları ile ayakları destekleyerek  baskısıyı hafifletmiş oluruz. Metatarsal pedin kullanımı ve doğru miktarda kemer desteğinin eklenmesi, basınç kuvvetlerini daha geniş bir yüzeye, daha düzgün bir şekilde dağıtarak, konsantre olan aşırı basıncı büyük ölçüde azaltır. Ek olarak, profesyonel bir bisiklet uyumu sırasında kaller eklenmesi, parmak altları boyunca daha eşit basınca izin verecek şekilde ayağa daha fazla destek verir. Yüksek ark desteği ve ped ile kaliteli iç taban kullanıldığında zorlanma yaşanmaz. Bu nedenle ayağınıza özel Sidas Custom Bisiklet tabanlığınız ile ayaklarınız için doğru kemer yüksekliğini sağlamış, titreşimi emen l ped ile ayaklarınızı korumuş ve performansınızı arttırmış olursunuz. Bunun yanısıra bisiklet sürüşü nedeniyle sık rastlanan diz ve kalça problemleri de önlemiş olur.

Astana Profesyonel Takım Direktörü - Dmitriy Fofonov.
“ Sidas konusunda uzman ve bilinen şirket. Birçok sporcu ve takım, Sidas ürünlerini antremanlar ve yarışlarda rahatsızlığı azaltmak için kullanıyorlar. Astana olarak sporculara, yüksek hedefleri için çözümler sunmaya çalışıyoruz. Eminim ki, Sidas'ın tabanlıklarıyla, binicilerimiz, özellikle de ayaklarıyla herhangi bir problemi olanlar, bisiklet sürerken daha fazla konfor elde edecekler. Sidas ile iyi bir çözüm ortaklığı yapacağız.”

İLGİLİ ÜRÜNLER

AKTİVİTELER

BAYİİ OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ! »

E-BÜLTEN


SOSYAL MEDYA