UYGULAMA MERKEZLERİMİZ »

GOLF

GOLF

J-J Rivet tarafından onaylı, 
Fransız golf takım biyomekanisti ve Avrupa Tur Performans Enstitüsü'nde Biyomekanik ve Spor Performansı Direktörü

Sidas Custom Golf tabanlık, arka kısmında Noene® ped içeren konforlu bir yastıklama modülü sunar. İlk baskıya karşı metatarsal kafada koruma sağlarken, vuruş sırasında arka ve orta ayak takviyeleri sunar ve yaklaşma aşamaları sırasında optimum biyomekanik rehberlik sağlar.

Golf sporunun oynandığı sürenin %70’i ayakta durarak bekleme ile geçmektedir. Uzun süre ayakta durmak, yürümekten daha yorucudur. Bu süreç ayak ve bacaklarda yorgunluk ve ağrıya sebep olur. Sidas kişiye özel Custom Golf tabanlıkları, ayak basıncını azaltır. Yorgunluğu azaltırken, oyun sırasında daha büyük bir konsantrasyon sağlanmasına imkan verir.

Ayaklar, Sidas Custom Golf özel tabanlıkları sayesinde daha iyi hizalandığında , daha az vücut yaralanmasıyla karşılaşılır. Klasik golf ayakkabıları ayaklara çok az destek sağlar.  Özel tabanlıklarınız, arka ayağın yanı sıra kemerle açılandıkları ve desteklediği için ayağa yardımcı, çok daha stabil bir ayak pozisyonuna yardımcı olur.

Yapılan araştırmalarda golf oyuncularının özel tabanlıklarla daha rahat, daha dengeli, daha aktif hissettikleri ve salınımı daha iyi ve kontrollü yaptıkları bildirilmiştir.

İLGİLİ ÜRÜNLER

AKTİVİTELER

BAYİİ OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ! »

E-BÜLTEN


SOSYAL MEDYA