UYGULAMA MERKEZLERİMİZ »

ÜRÜNLER

TABANLIKLAR

Sidas, aktivite ve hareket biyomekaniğine göre tasarlanmış, karbon bazlı ,dinamik tabanlıklar tasarlar ve geliştirir. Bu sebeple her aktivite için size farklı alt yapılı ve farklı materyallerden oluşan tabanlık seçenekleri sunarak; sakatlanmanızı önler, performansınızı ve konforunuzu arttırr. Karbonun hafifliği ve doğru materyal bileşimi, size tabanlığınızın varolduğunu unuttururken, desteği hep ayağınızdadır.

Malzemeler, terleme, koku yapmayan, dayanıklı, geri dönüşümü olan ve ekolojik sistemi destekleyen materyallerin birleşiminden oluşmuştur. Tüm üretim Fransa’sa gerçekleşmektedir.

Sidas koşu, bisiklet, kayak, golf, indoor, outdoor, takım sporları, günlük kullanım, çocuk, ekstra konfor, ilerleyen yaşlar için farklı bileşenlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Silikon pedlerle birebir ayak kalıplarınız alındıktan sonra, ısıtılan tabanlıklarınız bu kalıplara yerleştirilir ve size özel hale gelir. Tüm bu süreç 20-25 dakika alır ve tabanlıklarınız size teslim edilir.

TABANLIKLAR

DESTEK ÜRÜNLERİ


Oluşmuş hasarları dış etkilerden koruyarak ağrıyı ve acıyı azaltarak hayat kalitenizi ve performansınızı artırır. Ürünler yıkanabilir ve anti-alerjiktir.
DESTEK ÜRÜNLERİ

ÇORAPLAR

Ayaklarınızı optimum koşullarda tutacak yenilikçi teknolojilere sahip çorap çeşitlerimizi keşfedin.
ÇORAPLAR
BAYİİ OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ! »

E-BÜLTEN


SOSYAL MEDYA